رویداد ها

Loading رویداد ها

All رویداد ها

  • This رویداد has passed.

حضور فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در جشنواره فیلم فجر

بهمن ۱۴, ۱۳۹۷-۸:۰۰ ق.ظ - ۵:۰۰ ب.ظ

رییس فراکسیون جوانان مجلس از حضور این فراکسیون در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد و گفت که قرار است برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر بهترین فیلم در حوزه مسائل مرتبط با جوانان انتخاب و معرفی شود.
سید فرید موسوی در گفت وگو با ایسنا، گفت: با توجه به اینکه هر ساله جشنواره فیلم فجر نگاه بسیاری از اقشار مردم و مسئولین را به سوی خود جلب می کند تصمیم گرفتیم از این فرصت هنری به نفع جوانان کشور استفاده کنیم لذا فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با هدف جلب توجه جامعه و هنرمندان به مسائل، دغدغه ها مشکلات مرتبط با حوزه جوانان در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر و در بخش تجلی اراده ملی حضور یافت.

وی افزود: با پیشنهاد فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی مقرر شد برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر بهترین فیلم در حوزه مسائل مرتبط با جوانان انتخاب و معرفی شود. نخستین بار است که مجلس شورای اسلامی در این سطح و در حوزه فرهنگ و هنر در راستای موضوعات مرتبط با جوانان با جشنواره فیلم فجر همکاری دارد. امیدواریم با این اقدامات بتوانیم در سال های آینده نیز کارگردانان و اهالی هنر را نسبت به حوزه جوانان و دغدغه های آنان حساس کنیم.

سید فرید موسوی در پایان گفت: آقایان جعفر صانعی مقدم، مهدی کرم پور و رضا مقصودی که سابقه ارزشمندی در حوزه سینما و هنر دارند تحت عنوان هیات داوری انتخاب بهترین فیلم در حوزه جوانان را بر عهده دارند.

جرئیات

تاریخ :
بهمن ۱۴
زمان :
۸:۰۰ ق.ظ - ۵:۰۰ ب.ظ